Atšķirības starp "Attēls:Ptolemey VI.png" versijām

No ''Vēsture''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
(Ptolemeja V kronēšana, II gs.p.m.ē. Oriģinālais bareljefs atrodas Hora templī Edfu (26x20cm). Lejasēģiptes aizgādne dieviete Uadžeta ''Sarkano kroni'' galvā un Augšēģiptes aizgādne dieviete Nehbeta ar ''Balto kroni'' galvā kronē faraonu a)
 
m
 
1. rindiņa: 1. rindiņa:
Ptolemeja V kronēšana, II gs.p.m.ē. Oriģinālais bareljefs atrodas Hora templī Edfu (26x20cm). Lejasēģiptes aizgādne dieviete Uadžeta ''Sarkano kroni'' galvā un Augšēģiptes aizgādne dieviete Nehbeta ar ''Balto kroni'' galvā kronē faraonu ar ''pšent'u'' - abu valstu mūžīgo vienotību simbolizējošo kroni. Tādējādi faraons kļuva par Hora iemiesojumu zemes virsū un Maat'as vispasaules harmonijas un kārtības uzturētāju. Pēc kronēšanas rakstības aizgādnis dievs Tots un tā laulātā draudzene, skaitļu aizgādne dieviete Sešata uzrakstīja jaunā valdnieka vārdu uz svētā pasaules koka ''Išeda'' lapas - šādi pierakstīti gadu miljonus tiks uzglabāti visu faraonu vārdi.
+
Ptolemeja VI kronēšana. Oriģinālais bareljefs atrodas Hora templī Edfu (26x20cm, II gs.p.m.ē.). Lejasēģiptes aizgādne dieviete Uadžeta ''Sarkano kroni'' galvā un Augšēģiptes aizgādne dieviete Nehbeta ar ''Balto kroni'' galvā kronē faraonu ar ''pšent'u'' - abu valstu mūžīgo vienotību simbolizējošo kroni. Tādējādi faraons kļuva par Hora iemiesojumu zemes virsū un Maat'as vispasaules harmonijas un kārtības uzturētāju. Pēc kronēšanas rakstības aizgādnis dievs Tots un tā laulātā draudzene, skaitļu aizgādne dieviete Sešata uzrakstīja jaunā valdnieka vārdu uz svētā pasaules koka ''Išeda'' lapas - šādi pierakstīti gadu miljonus tiks uzglabāti visu faraonu vārdi.

Pašreizējā versija, 2009. gada 9. janvāris, plkst. 15.50

Ptolemeja VI kronēšana. Oriģinālais bareljefs atrodas Hora templī Edfu (26x20cm, II gs.p.m.ē.). Lejasēģiptes aizgādne dieviete Uadžeta Sarkano kroni galvā un Augšēģiptes aizgādne dieviete Nehbeta ar Balto kroni galvā kronē faraonu ar pšent'u - abu valstu mūžīgo vienotību simbolizējošo kroni. Tādējādi faraons kļuva par Hora iemiesojumu zemes virsū un Maat'as vispasaules harmonijas un kārtības uzturētāju. Pēc kronēšanas rakstības aizgādnis dievs Tots un tā laulātā draudzene, skaitļu aizgādne dieviete Sešata uzrakstīja jaunā valdnieka vārdu uz svētā pasaules koka Išeda lapas - šādi pierakstīti gadu miljonus tiks uzglabāti visu faraonu vārdi.

Faila hronoloģija

Uzklikšķini uz datums/laiks kolonnā esošās saites, lai apskatītos, kā šis fails izskatījās tad.

Datums/LaiksAttēlsIzmēriDalībnieksKomentārs
tagadējais2009. gada 9. janvāris, plkst. 15.502009. gada 9. janvāris, plkst. 15.50 versijas sīktēls514 × 664 (739 KB)Buks Artis (Diskusija | devums)Ptolemeja V kronēšana, II gs.p.m.ē. Oriģinālais bareljefs atrodas Hora templī Edfu (26x20cm). Lejasēģiptes aizgādne dieviete Uadžeta ''Sarkano kroni'' galvā un Augšēģiptes aizgādne dieviete Nehbeta ar ''Balto kroni'' galvā kronē faraonu a
  • Šo failu nevar pārrakstīt.

Šajā lapā ir saite uz šo failu: