Atšķirības starp "Austromarksisms" versijām

No ''Vēsture''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
(jauns šķirklis)
 
m
1. rindiņa: 1. rindiņa:
'''Austromarksisms''' - virziens Austrijas marksistu vidē, izveidojies 19.-20. gs. mijā. Zināmākie ideologi: K. Renners, O. Bauers, m. Ādlers, F. Ādlers. No pārējiem virzieniem atšķīrās ar lielāku iecietību un nopietnāku savu ideju teorētisko pamatošanu, balstījās uz Rennera un Bauera izveidoto kultūrnacionālās autonomijas teoriju.
+
'''Austromarksisms''' - virziens Austrijas [[Marksisms|marksistu]] vidē, izveidojies 19.-20. gs. mijā. Zināmākie ideologi: K. Renners, O. Bauers, m. Ādlers, F. Ādlers. No pārējiem virzieniem atšķīrās ar lielāku iecietību un nopietnāku savu ideju teorētisko pamatošanu, balstījās uz Rennera un Bauera izveidoto kultūrnacionālās autonomijas teoriju.
  
 
[[Kategorija:Marksisms]]
 
[[Kategorija:Marksisms]]

Versija, kas saglabāta 2020. gada 26. jūnijs, plkst. 16.28

Austromarksisms - virziens Austrijas marksistu vidē, izveidojies 19.-20. gs. mijā. Zināmākie ideologi: K. Renners, O. Bauers, m. Ādlers, F. Ādlers. No pārējiem virzieniem atšķīrās ar lielāku iecietību un nopietnāku savu ideju teorētisko pamatošanu, balstījās uz Rennera un Bauera izveidoto kultūrnacionālās autonomijas teoriju.