Atšķirības starp "Austromarksisms" versijām

No ''Vēsture''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
m
m
 
1. rindiņa: 1. rindiņa:
'''Austromarksisms''' - virziens Austrijas [[Marksisms|marksistu]] vidē, izveidojies 19.-20. gs. mijā. Zināmākie ideologi: K. Renners, O. Bauers, m. Ādlers, F. Ādlers. No pārējiem virzieniem atšķīrās ar lielāku iecietību un nopietnāku savu ideju teorētisko pamatošanu, balstījās uz Rennera un Bauera izveidoto kultūrnacionālās autonomijas teoriju.
+
'''Austromarksisms''' - virziens Austrijas [[Marksisms|marksistu]] vidē, izveidojies 19.-20. gs. mijā. Zināmākie ideologi: K. Renners, O. Bauers, M. Ādlers, [[Adlers Frīdrihs|F. Ādlers]]. No pārējiem virzieniem atšķīrās ar lielāku iecietību un nopietnāku savu ideju teorētisko pamatošanu, balstījās uz Rennera un Bauera izveidoto kultūrnacionālās autonomijas teoriju.
  
 
[[Kategorija:Marksisms]]
 
[[Kategorija:Marksisms]]

Pašreizējā versija, 2020. gada 26. jūnijs, plkst. 16.31

Austromarksisms - virziens Austrijas marksistu vidē, izveidojies 19.-20. gs. mijā. Zināmākie ideologi: K. Renners, O. Bauers, M. Ādlers, F. Ādlers. No pārējiem virzieniem atšķīrās ar lielāku iecietību un nopietnāku savu ideju teorētisko pamatošanu, balstījās uz Rennera un Bauera izveidoto kultūrnacionālās autonomijas teoriju.