Atšķirības starp "Bīrens Karls fon" versijām

No ''Vēsture''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
m
m
 
(3 starpversijas, ko mainījis viens dalībnieks, nav parādītas)
1. rindiņa: 1. rindiņa:
'''Karls fon Bīrens''' (''Karl von Bühren''; 1653.-1733.) - Kurzemes muižnieks, Kalnciema muižas īpašnieks. Dienējis [[Žečpospoļita]]s karaļa armijā kā [[kornets]]. Kurzemes hercoga virsmežzinis (t.i. atbildējis par medību organizēšanu). Precējies ar Katrīnu Jedvigu fon der Rābu-Tīlenu. Pirmais no Bīreniem, kurš sāka parakstīties dokumentos kā "Bīrons".
+
'''Karls fon Bīrens''' (''Karl von Bühren''; 1653.-1733.) - Kurzemes muižnieks, Kalnciema muižas īpašnieks. Dienējis [[Žečpospoļita]]s karaļa armijā kā [[kornets]]. Kurzemes hercoga virsmežzinis (t.i. atbildējis par medību organizēšanu). Precējies ar Katrīnu Hedvigu fon der Rābu-Tīlenu. Pirmais no Bīreniem, kurš sāka parakstīties dokumentos kā "Bīrons".
  
 
'''Bērni:'''
 
'''Bērni:'''
* [[Bīrons Ernsts Johans, Kurzemes hercogs|Ernsts fon Bīrons]]; 1690.-1772.)
+
* [[Bīrons Ernsts Johans, Kurzemes hercogs|Ernsts Johans fon Bīrons]] (1690.-1772.)
 
* Gustavs fon Bīrons
 
* Gustavs fon Bīrons
* Karls fon Bīrons
+
* Karls Ernsts fon Bīrons
  
 
[[Kategorija:B]]
 
[[Kategorija:B]]

Pašreizējā versija, 2012. gada 25. novembris, plkst. 11.32

Karls fon Bīrens (Karl von Bühren; 1653.-1733.) - Kurzemes muižnieks, Kalnciema muižas īpašnieks. Dienējis Žečpospoļitas karaļa armijā kā kornets. Kurzemes hercoga virsmežzinis (t.i. atbildējis par medību organizēšanu). Precējies ar Katrīnu Hedvigu fon der Rābu-Tīlenu. Pirmais no Bīreniem, kurš sāka parakstīties dokumentos kā "Bīrons".

Bērni: