Atšķirības starp "Bīrens Karls fon" versijām

No ''Vēsture''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
m
m
1. rindiņa: 1. rindiņa:
'''Karls fon Bīrens''' (''Karl von Bühren''; 1653.-1733.) - Kurzemes muižnieks, Kalnciema muižas īpašnieks. Dienējis [[Žečpospoļita]]s karaļa armijā kā [[kornets]]. Kurzemes hercoga virsmežzinis (t.i. atbildējis par medību organizēšanu). Precējies ar Katrīnu Jedvigu fon der Rābu-Tīlenu. Pirmais no Bīreniem, kurš sāka parakstīties dokumentos kā "Bīrons".
+
'''Karls fon Bīrens''' (''Karl von Bühren''; 1653.-1733.) - Kurzemes muižnieks, Kalnciema muižas īpašnieks. Dienējis [[Žečpospoļita]]s karaļa armijā kā [[kornets]]. Kurzemes hercoga virsmežzinis (t.i. atbildējis par medību organizēšanu). Precējies ar Katrīnu Hedvigu fon der Rābu-Tīlenu. Pirmais no Bīreniem, kurš sāka parakstīties dokumentos kā "Bīrons".
  
 
'''Bērni:'''
 
'''Bērni:'''

Versija, kas saglabāta 2012. gada 25. novembris, plkst. 11.31

Karls fon Bīrens (Karl von Bühren; 1653.-1733.) - Kurzemes muižnieks, Kalnciema muižas īpašnieks. Dienējis Žečpospoļitas karaļa armijā kā kornets. Kurzemes hercoga virsmežzinis (t.i. atbildējis par medību organizēšanu). Precējies ar Katrīnu Hedvigu fon der Rābu-Tīlenu. Pirmais no Bīreniem, kurš sāka parakstīties dokumentos kā "Bīrons".

Bērni: