Atšķirības starp "Agrārā reforma" versijām

No ''Vēsture''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
(jauns šķirklis)
 
m
 
(2 starpversijas, ko mainījis viens dalībnieks, nav parādītas)
1. rindiņa: 1. rindiņa:
'''Agrārā reforma''' - visaptverošas likumdošanas izmaiņas, mainot lauksaimniecības lomu kā tādu. Tā ietver sevī gan [[Zemes reforma|zemes reformu]], gan arī izmaiņas lauku saimniecību statusā, lauksaimnieku izglītībā, jaunāko tehnoloģiju ieviešanā, tirgus atbalstā un kreditēšanas programmā. Tas viss lai paaugstinātu lauksaimniecības produktivitāti un mainītu lauksaimniecībā nodarbināto sociālo statusu un dzīves līmeni.
+
'''Agrārā reforma''' - visaptverošas likumdošanas izmaiņas, mainot lauksaimniecības lomu kā tādu. Tā ietver sevī gan [[Zemes reforma|zemes reformu]], gan arī izmaiņas lauku saimniecību statusā, lauksaimnieku izglītībā, jaunāko tehnoloģiju ieviešanā, tirgus atbalstā un kreditēšanā. Tas viss lai paaugstinātu lauksaimniecības produktivitāti un mainītu lauksaimniecībā nodarbināto sociālo statusu un dzīves līmeni.
 +
 
 +
Skat. arī: [[agrārā reforma Latvijā]], [[Agrārā reforma LPSR]]
  
 
[[Kategorija:Saimniecība]]
 
[[Kategorija:Saimniecība]]
 
[[Kategorija:Reformas]]
 
[[Kategorija:Reformas]]

Pašreizējā versija, 2020. gada 27. oktobris, plkst. 15.43

Agrārā reforma - visaptverošas likumdošanas izmaiņas, mainot lauksaimniecības lomu kā tādu. Tā ietver sevī gan zemes reformu, gan arī izmaiņas lauku saimniecību statusā, lauksaimnieku izglītībā, jaunāko tehnoloģiju ieviešanā, tirgus atbalstā un kreditēšanā. Tas viss lai paaugstinātu lauksaimniecības produktivitāti un mainītu lauksaimniecībā nodarbināto sociālo statusu un dzīves līmeni.

Skat. arī: agrārā reforma Latvijā, Agrārā reforma LPSR