Atšķirības starp "Kadru politika" versijām

No ''Vēsture''
Pārlēkt uz: navigācija, meklēt
m
m
 
1. rindiņa: 1. rindiņa:
'''Kadru politika''' - 20. gs. [[Marksisms|marksistiskajos]] režīmos izveidota kārtība, kādā veidā visos valsts pārvaldes posmos atbildīgās amatpersonas tika izvēlētas, vadoties nevis pēc profesionālajā° prasmēm, bet pēc to [[Idejiskums|idejiskuma]] un lojalitātes. [[PSRS]] tas bija definēts jau [[PSKP]] Programmā: "Neviena partijas organizācija, neviens darbinieks nedrīkst palikt ārpus kontroles".
+
'''Kadru politika''' - 20. gs. [[Marksisms|marksistiskajos]] režīmos izveidota kārtība, kādā veidā visos valsts pārvaldes posmos atbildīgās amatpersonas tika izvēlētas, vadoties nevis pēc profesionālajām prasmēm, bet pēc to [[Idejiskums|idejiskuma]] un lojalitātes. [[PSRS]] tas bija definēts jau [[PSKP]] Programmā: "Neviena partijas organizācija, neviens darbinieks nedrīkst palikt ārpus kontroles".
  
 
==== Resursi internetā par šo tēmu ====
 
==== Resursi internetā par šo tēmu ====

Pašreizējā versija, 2020. gada 5. jūlijs, plkst. 14.35

Kadru politika - 20. gs. marksistiskajos režīmos izveidota kārtība, kādā veidā visos valsts pārvaldes posmos atbildīgās amatpersonas tika izvēlētas, vadoties nevis pēc profesionālajām prasmēm, bet pēc to idejiskuma un lojalitātes. PSRS tas bija definēts jau PSKP Programmā: "Neviena partijas organizācija, neviens darbinieks nedrīkst palikt ārpus kontroles".

Resursi internetā par šo tēmu